کارگاه آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران روز پنجشنبه
جمعه 2 اسفند 1398 ساعت 13:35 | نوشته ‌شده به دست مظاهر دودانگه | ( نظرات )
" به نام قدرت مطلق الله "

هشتمین جلسه از دوره شصتم از سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 " نمایندگی حکیم هیدجی " با دستور جلسه " وظایف راهنما و رهجو " با استادی آقای سجاد و نگهبانی آقای وحید و دبیری آقای اکبر در روز پنجشنبه مورخه 98/12/01 راس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود ، و در ادامه تولد سه سال رهایی کمک راهنمای محترم آقای علی صالحی را جشن گرفتیم .خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان سجاد هستم یک مسافر

تشکر می کنم از نگهبان و دبیر جلسه و اینکه از دست دادن و رو بوسی جدا خود داری کنید به علت این بیماری کرونو که همه آن کسانی را که می بینید خدا نکرده فکر کنید که کرونو دارند و جدی بگیرید و متاسفانه خیلی فرا گیر هست و امید وارم که هر چه سری تر این بیماری ریشه کن شود و کسی آسیب نبیند .

در مورد دستور جلسه : اولین کار یک تازه وارد که به کنگره وارد می شود همه کمک راهنماها می گویند که سی دی وظایف رهجو را گوش بکند و بنویسد .در کنگره 60 هر کسی یک وظیفه ای دارد و اینکه این دستور جلسه مشخص می کند که راهنما و رهجو هر کدام چه وظایف جدا گانه ای دارند .

راهنما وظیفه آموزش دادن مطالب و متون و سی دی های کنگره 60 است و هیچ راهنمایی نمی تواند در مورد خانواده آموزش بدهد، من راهنما فقط به عنوان راهنمای درمان اعتیاد اینجا هستم  و راهنما هم خودش یک رهجو است که یک شال نارنجی به گردن می اندازد و خودش هم یک راهنما دارد و هیچ حقی هم ندارد که از رهجو در کارهای شخصی خودش استفاده بکند راهنما وظیفه دارد که سر موقع بیاید و سر موقع برود .

وظایف رهجو ، هر کسی در هر ارگانی در هر جایی درهر شرکتی در هر اداره ای وظایفی دارند و یک قوانینی دارند و مطمئنا طبق آن قوانین جلو برویم هیچ آسیبی نمی بینیم ، وظیفه رهجو است که پیراهن سفید بپوشد و آقای مهندس هم در این رابطه پیامی داده بودند که اگر یک راهنما نتواند یک پیراهن رهجو را عوض بکند چطور می تواند افکار آن را عوض بکند . و هر رهجویی که پیراهن سفید نپوشد رهجوی خوبی نیست و موفق نمی شود و اینکه آقای مهندس هم یک رهجو هست و آقای مهندس هم که می فرمایند که کنگره توسط نیروهای مافوق هدایت می شوند و آقای مهندس هم یک رهجو این نیروها هستند  و وظایفی را دارند .همه ما هم وظیفه داریم که سر موقع بیاییم و صحبتهای کنگره 60 روی آن رهجوهایی هست که موندگار می شوند و کسانی که چند ماه می مانند و می روند جزء رهجو حساب نمی شوند و کسانی که می خواهند موفق شوند باید کاملا وظایفشان را باید عمل بکنند و دو جلسه است که راجب این دستور جلسه صحبت شده است و هر کسی وظیفه خودش را می داند .

اما در مورد علی عزیز که خدا را شکر که چقدر  رهجوی خوبی است و یکی از رهجوهای با افتخار لژیون پنجم است و دونه به دونه وظایفی که راهنما و کنگره از علی خواست را انجام داده است و علی یک ارتشی است و در ارتش خودش یک کنگره است و خیلی از بچه هایی که در کنگره هستند با راهنمایی علی آمدند و درمان شدند و درمان می شوند .

امیدوارم که همیشه موفق بوده و باشد که در لژیون خودش هم موفق باشد و به خانواده علی و به بچه های لژیون پنجم و لژیون خود علی تبریک می گویم و ان شالله که همیشه موفق باشد .
برگزاری جشن تولد سه سالگی کمک راهنمای محترم آقای علی صالحی از لژیون هفتم 


اعلام سفر کمک راهنمای محترم آقای علی صالحی
سلام دوستان علی هستم یک مسافر تخریب 14سال انتی ایکس مصرفی شیره و تریاک خوراکی با داروی شفا بخش او تی به روش دی اس تی درمان شدم و به مدت 10 ماه و 25 روز سفر اول داشتم ورزش در کنگره فوتبال با راهنمایی آقای سجاد از لژیون پنجم رهایی سه سال و یک ماه و دو روز آرزو : آرزو دارم از صمیم قلبم که همیشه آقای مهندس سالم و سر حال باشند و کنگره 60 جهانی بشود .پیام تولد کمک راهنمای محترم علی صالحی 


خلاصه مشارکت آقای علی صالحی :

اگر بخواهم از خودم بگویم زیاد دوست ندارم از اعتیاد صحبت بکنم و به قول بازیکنان فوتبال ما هم از زمین خاکی شروع کردیم تا حرفه ای شدیم .متاسفانه اعتیاد یک بلایی سر من آورده بود که نزدیک عید هم الان هست ، و نزدیک عید بودکه از ماموریت بر می گشتیم  ما دو شب جلوی در سندیکا مونده بودیم که از خانه هم زنگ می زدند و می گفتیم که ماموریت هستیم که جلوی سندیکا هی می گفتیم بزار شب بکشیم صب راه می افتیم و صب می شد می گفتیم صب بکشیم و کله پاچه بخوریم و بریم که دو شب دقیقا یادم هست که جلوی سندیکا خوابیدیم به خاطر مصرف مواد مخدر که همچنین بلایی سر ما آورده بود .

در خانواده ارزش داشتیم نه در محیط کار و این اعتیاد خیلی چیزها را تحت تاثیر قرار داده بود ، آقا سجاد هم از محیط کار من هم گفتند شاید من با اعتیاد بیشتر از الان کار می کردم ولی آن نظم و انضباط نبود این اخلاق نبود .

از دوست عزیزم آقا محمود اینجا تشریف ندارند که از ایشان تشکر می کنم . بارها هم این حرفم را گفتم که روز اول کنگره بود که دم درب کنگره به دوستم گفتم که ای وای یک آشنا من دیدم که یک شال نارنجی هم انداخته به خدا من این را می شناسم که دوستم گفت از کجا می شناسید گفتم به خدا من این را انگار 500 سال هست که می شناسم و آگاهی هم نداشتم در مورد قانون و تناسب زندگی های گذشته ، که همه به من می گفتند باید راهنما انتخاب بکنی که از شانس بد من آقا سجاد دو ، سه جلسه غیبت داشتند .

 بلاخره تشریف اوردند و من انتخاب کردم و همیشه هم در لژیون و به آقا محسن هم می گفتم که من بچه های لژیون خودمان را انگار خیلی مدت پیش هست که می شناسم و اینها می گفتند که همه چیز را به مرور می فهمی .شکر خدا آموزش دیدم در کنار آقا سجاد و شروع کردیم به آموزش و من انواع مواد را مصرف می کردم که با شیره و تریاک خوراکی وارد کنگره شدم و به جز هروئین انواع مواد را مصرف کردم و بد ترین مصرف من متادن بود که روزانه 50 سی سی متادن مصرف می کردم و از آقا سجاد خیلی آموزش دیدم و یک روزی که مشارکت در لژیون به من رسید سی دی حس را تقریبا 40 صفحه نوشته بودم که من یک ربع در مورد سی دی حس صحبت کردم که آقا سجاد استارت کمک راهنمایی را به من نشان داد و خیلی کمکم کردند و همین تشویق شد که ادامه بدهم و پارسال هم نمره آورده بودم ولی چون خدمت نداشتم قبول نکردند و کمک راهنمای تازه واردین شدم و در این دو سال تا شال نارنجی را بگیرم خیلی از جوابهایم را گرفتم .

خدا را شکر می کنم و از آقا محمود و از همه راهنماهای کنگره و از آقای طاهری و از همه از آقای ایوب و از وبلاگ و از بچه های او تی و از خانم شهلا کمک راهنمای همسفرم اینکه دیگر به کنگره نمی آیند اخراج محترمانه شدند که بچه های من اکثر بچه ها را می زدند همه ناراحت شده بودند ولی در خانه با هم سی دی گوش می کنیم و من را همراهی می کنند همسفر عزیزم و از همه عزیزان که بنده را مورد لطف قرار دادند و در تولد من شرکت کردند ان شالله که در تولدهایشان جبران بکنم .

 رهایی مسافر محسن از بند مواد و رهایی مسافر محمد تقی از سیگار با راهنمایی ، راهنمای بزرگوار آقای ناصر احمد پور از لژیون نوزدهم رهایی مسافر روح ا... با راهنمایی ، راهنمای محترم آقای رضا بهرامی از لژیون دوم 

مرزبان کشیک : مسافر بهرام 


مهماندار : مسافر محمد باقر 


نگهبان نظم : مسافر حمید


میکروفن گردان :


پارکبان 


ثبت توسط مسافر مظاهر 

وبلاگ نمایندگی حکیم هیدجی 

لینک های مرتبط: روزهای پنجشنبه ها،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر مظاهر از لژیون 19 یکشنبه 11 اسفند 1398 13:41
سلام
تبریک می گم به آقا ناصر بابت همه رهایی هایشان و آرزوی موفقیعت دارم برایشان و همه کسانی که گل رهایی را گرفتند.
آقا سجاد و علی آقا تولد سه سالگیتان را تبریک می گم
و تبریکی دوباره به آقا رضای عزیز بابت رهاییشان
عباس.ل 1 سه شنبه 6 اسفند 1398 20:09
درود دوستان.اقا سجاد از استادی بسیار خوبتون انرژی گرفتم عالی بودین.علی جان سومین سال تولدتت رو خدمت خودت و راهنمای عزیزت تبریک عرض میکنم.
مسافر مسعود قیدار دوشنبه 5 اسفند 1398 17:14
سومین سال رهایی علی عزیز رو تبریک میگم خدمت راهنمای بزرگوارم آقا سجاد و علی عزیز و مسافران لژیون پنجم انشالله جشن آزادمردی منم باشم کنارتون.
خداقوت خدمت گذاران نمایندگی حکیم هیدجی
امیر هوشنگ شنبه 3 اسفند 1398 08:22
خدا قوت وتبریک خدمت اقا سجاد بزرگوار

تبریک ویژه خدمت علی عزیز

خدا قوت وخسته نباشید بچه های وبلاگ
حسن صفری شنبه 3 اسفند 1398 01:02
سلام وعرض ادب به همه دوستان.
علی جان تبریک عرض می کنم تولد سه سالگی تان را.
اقاسجاد من دوستت دارم.
شنبه 3 اسفند 1398 00:23
تبریک مجدد به آقا سجاد وعلی عزیز امیدوارم همیشه موفق باشید ...درضمن از امیر ومظاهر عزیز هم بابت گزارش کامل وعکسهای خوبشان سپاسگذارم .....مسافر بهرام
شنبه 3 اسفند 1398 00:23
تبریک مجدد به آقا سجاد وعلی عزیز امیدوارم همیشه موفق باشید ...درضمن از امیر ومظاهر عزیز هم بابت گزارش کامل وعکسهای خوبشان سپاسگذارم .....مسافر بهرام
امیر شنبه 3 اسفند 1398 00:12
درود و خداقوت به همه عزیزان، علی عزیز سومین سال رهایی ت رو تبریک میگم به آقا سجاد عزیز هم تبریک میگم ان شالله همیشه مستدام باشید و ما هم زیر سایه شما آموزش ببینیم. علی جان دوستت دارم
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic