کارگاه آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ ویژه مسافران روز سه شنبه
چهارشنبه 14 آذر 1397 ساعت 10:34 | نوشته ‌شده به دست امیر نجاتی | ( نظرات )
سیزدهمین جلسه از دوره ی چهل و ششم از سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ ویژه مسافران شعبه " نمایندگی حکیم هیدجی" با دستور جلسه " نقش سی دی ها در آموزش" با استادی آقای بهمن و نگهبانی آقای شمسعلی و دبیری آقای مهدی در روز سه شنبه مورخه ۹۷/۹/۱۳ راس ساعت ۱۷:۰۰ آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد:
از نگهبان جلسه ممنونم که اجازه دادند تا در این جایگاه خدمت کنم. در بیرون از کنگره ۶۰ وقتی از من سوالی در مورد کنگره ۶۰ می پرسند و یا اینکه چگونه درمان شده ام , من میگویم کنگره۶۰ یک مرکز  علمی و آموزشی و درمانی است.  چرا که در کنگره ۶۰ همه چیز با آموزش شروع میشود از همان ورود به تازه واردین در مورد کنگره ۶۰ , روش درمان , ترک های دیگر و انجیوهای دیگر آموزش می بینیم. اگر توجه کنید کلام الله شریف را بارها ترجمه و تفسیر میکنند و معانی مختلفی از آن استخراج میشود ولی در کنگره ۶۰ تنها جایی است که نویسنده کتاب خودش , نوشته های خود را تفسیر میکند و به زبان ساده و گویا بیان میکند.

این یک موهبت الهی است که صاحب اثر خودش تفسیر میکند و در قالب سی دی ها به من آموزش میدهند. آموزش هایی که در چندین جلسه تکرار میشود و در زندگی ما کاربردی می شود و ما اثر آن را می بینیم. من در یک همایشی بودم که در مورد پیشگیری از اعتیاد و ایدز بود و در زمان اتمام جلسه تمام دانش آموزان میگفتند که در همه مورد صحبت شد بجز پیشگیری از اعتیاد و ایدز . خداوند را شکر که ما در کنگره سی دی ها را داریم و از یک شخص و یک منبع منتشر میشود و همه ۶۰ شعبه از این سی دی ها تهیه میکنند. چند وقت پیش در جلسه راهنمایان و آقای ترابخانی فرمودند که راهنماها موظف هستند که خودشان نامه اوتی رهجو ها را بنویسند , برخی ترتیب اثر دادند و برخی نه . بعد از اینکه آقای مهندس خودشان از طریق سی دی ها دستور دادند که راهنماها خودشان نامه را بنویسند همه این امر را اجرایی کردند. همه اینها آموزش است و من سعی کرده ام از همه آموزش ها استفاده کنم و هیچوقت به نشریات به دید یک مغازه نگاه نکرده ام و نخواهم کرد و سعی کرده ام در لژیون حداقل در هفته دو سی دی تهیه کنیم و کار کنیم و اگر هم به کتاب ۶۰ درجه نتوانیم برسیم , حداقل سی دی های مرتبط به آن را می گیریم و کار میکنیم و آموزش می بینیم. امیدوارم که در کنگره حضور داشته باشم و آموزش,ببینم و خدمتگذار باشم . 


مرزبان کشیک : مسافر هاشممهماندار : مسافر علینگهبان نظم : مسافر محمد علی
میکروفن گردان : مسافر اصغر

پارکبان : مسافر فتح اله
تهیه و تنظیم گزارش : مسافر سعید و امیر 

وبلاگ نمایندگی حکیم هیدجی
لینک های مرتبط: دستور جلسات، سه شنبه ها،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
بهمن داودی جمعه 23 آذر 1397 19:21
سپاس از زحمات عزیزانی که در وب سایت خدمت میکنند مخصوصا امیر عزیز
وحید لژیون ۱۵ یکشنبه 18 آذر 1397 23:29
خداقوت دوستانم
علی مهاجری شنبه 17 آذر 1397 05:28
خدا قوت جانانه خدمت آقا شمسعلی عزیز بابت 14 جلسه خوب ومرتب نگهبانی. آرزوی بهترین ها
فرهادمعراج پنجشنبه 15 آذر 1397 22:42
امیر وسعید عزیز خداقوت
محمود حسینی پنجشنبه 15 آذر 1397 13:47
خداقوت به همه عزیزان بخصوص عزیزانی که مطالب را دقیق و به موقع به اشتراک میزارن
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: