کارگاه آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ ویژه مسافران روز سه شنبه
چهارشنبه 7 آذر 1397 ساعت 18:13 | نوشته ‌شده به دست امیر نجاتی | ( نظرات )
دوازدهمین جلسه از دوره ی چهل و ششم از سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 شعبه " نمایندگی حکیم هیدجی " با دستور جلسه " وادی سوم و تاثیر آن بر روی من " با استادی آقای جعفر و نگهبانی آقای شمسعلی و دبیری آقای مهدی در روز سه شنبه مورخه 97/9/6 راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود .      

      

خلاصه سخنان استاد :

خداوند را شاکرم که اذن و اجازه داد تا دوباره در کنگره ۶۰ باشم ودر این جایگاه پرانرژی که خیلی وقت است تجربه نکرده ام , خدمت کنم. دستور جلسه در مورد وادی سوم و تاثیر آن بر روی من است. وادی سوم میگوید , هیچ موجودی به میزان خود انسان به خویشتن خویش فکر نمیکند. درسی که من از این وادی گرفتم این است که در گذشته هر اشتباهی که میکردم چه مصرف مواد مخدر و چه بدهی داشتن به دیگران و سایر تخریب ها, نباید از چشم دیگران ببینم و سایرین را مقصر بدانم و در جهت رفع این مشکلات تنها خودم هستم که میتوانم به خودم کمک کنم. نباید پدر و مادر و یا حتی دوستان خود را در مصرف کننده شدن مقصر بدانم. ویا اگر در خانواده ای که از نظر مالی ضعیف است بدنیا آمده ام نباید از خداوند و دیگران شکایت داشته باشم و به دنبال مقصر بگردم. 
در نهایت در هر جایگاهی که باشم خودم انتخاب کرده ام و نباید دیگران را مقصر بدانم و یا مسئولیت کارهای خود را به دیگران واگذار کنم. با ورود به کنگره ۶۰ یاد گرفته ام که تمام تخریب هایی که ایجاد کرده ام را خودم باید جبران کنم . آقای مهندس نیز میفرماید هیچ سلولی در بدن ما مسئولیت دیگر سلول ها را برعهده نمی گیرد. تمام مشکلاتی که برای خودم پیش آمده را باید خودم حل کنم و از دیگران انتظار نداشته باشم. با حضور در کنگره ۶۰ و آموزش های اینجا یاد گرفتم که خودم باید تلاش کنم. تمام کسانیکه اینجا مسئولیت دارند حاصل تلاش خودشان است. در گذشته در زندگی خود مشکلات زیادی داشتم و در حدی نا امید بودم که میخواستم دست به خود کشی بزنم.خداوند را هزاران مرتبه شکر میکنم که در مسیر روشنایی کنگره قرار گرفتم , آموزش دیدم و یاد گرفتم که خودم مسئول تک تک مشکلات و تخریب ها هستم و خودم باید همه آنها را حل کنم. امیدوارم همواره بتوانم در کنگره ۶۰ حضور داشته باشم خدمتگذار باشم و بتوانم به جایگاه کمک راهنمایی برسم تا افراد دیگر که در مسیر اعتیاد هستند را راهنمائی کنم. از اینکه به صحبت های من گوش دادید ممنونم.
مرزبان کشیک : مسافر هاشم
مهماندار : مسافر حبیب

نگهبان نظم : مسافر مهدی
میکروفن گردان : مسافر حسین
پارکبان : مسافر احمد
تهیه و تنظیم گزارش : مسافر امیر از لژیون ۱۱

وبلاگ نمایندگی حکیم هیدجی


       


لینک های مرتبط: روزهای سه شنبه،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
علی مهاجری جمعه 9 آذر 1397 12:07
خدا قوت . خدمت گذاران واقعی .پیروز باشی .
فرهادمعراج چهارشنبه 7 آذر 1397 20:42
ماشالله به جعفر ./.نگهبان ودبیر عزیزخداقوت. امیرجان خسته نباشی.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: