کارگاه آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران روز پنجشبه
جمعه 20 مهر 1397 ساعت 18:28 | نوشته ‌شده به دست امیر نجاتی | ( نظرات )
یازدهمین جلسه از دورهی چهل و نهم از سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران شعبه " نمایندگی حکیم هیدجی " با دستور جلسه " از فرمانبرداری تا فرماندهی " با استادی آقای قنبر و نگهبانی آقای حافظ و دبیری آقای حسین در روز پنجشنبه مورخه 97/7/19 راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.خلاصه سخنان استاد :

خداوند را شاکرم که بار دیگر توفیق داد تا در این جایگاه باشم و همچنین از آقای خدامی راهنمای عزیزم تشکر میکنم که اجازه دادند تا در جایگاه استادی خدمت کنم. دستور جلسه در مورد " از فرمانبرداری تا فرماندهی " است. به نظر من این یک مقوله درونی است. کسانی که میخواهند با بله گفتن و چَشم گفتن فرمانبرداری خود را ثابت کنند این یک فرمانبرداری تظاهری است. انسان باید در افکار و درون خود فزمانبرداری را جا بدهد و با بله گفتن بصورت زبانی نمیتوان گفت فردی فرمانبردار است. فرمانده خوب روزی فرمانبردار خوب بوده است که اکنون به جایگاه فرماندهی رسیده است و یا یک رابطه شاگرد و استادی را در نظر بگیرید, استاد خوب روزی شاگرد خوبی بوده است.
 من هم اگر میخواهم در کنگره به جایگاه فرماندهی یا راهنمایی برسم باید فرمانبردار خوبی باشم و به تمام فرامین راهنمایان و پیشکسوتان عمل کنم , بخصوص راهنمای خودم که  هیچ فرمانی را بجز فرمانی که باید بدهد , را نمیدهد و همه ما در کنگره به راهنمایان خود ایمان داریم. فرمان راهنماها فرمان الهی است , چرا که در جهت بهبودی ما , رفتار , اخلاق , کردار و بهتر زیستن ما می باشد. خداوند را شکر میکنم که در کنگره ۶۰ حضور دارم و فرمانبردار تمام عزیزان هستم  بخصوص راهنماهای عزیز که با آموزش های ناب کنگره من را به درمان رساندند و فرمانبرداری را به من آموختند. مسائل زیادی در مورد فرمانبرداری و فرماندهی هست و یک مثالی که می توانم بزنم این است که اهالی این شهر هیدج همگی از کنگره و اعضای آن راضی هستند و ما این مسئله را مدیون پیشکسوتان کنگره ۶۰ میدانیم که طوری خود را در دل مردم جا کرده اند که همه مردم آنها را قبول دارند و حتی یک سفر اولی که در مسیر به کنگره می آید را مورد احترام قرار میدهند.  در انجیوهای دیگر این اعتماد متقابل وجود ندارد , من یک دوستی داشتم که در مکانی برای جلسه جمع میشدند و در آن محل همسایه ها بخاطر سر و صدا و رعایت نکردن برخی مسائل خودشان یک قفلی به در آن انجیو زده بودند که در آخر باعث شد آن انجیو از آنجا تغییر مکان بدهد. در کنگره ۶۰ این مسائل را نداریم چون آموزش هست و دانایی هست و افراد به آگاهی خوبی میرسند و همه اینها را مدیون آقای مهندس هستیم و من از ایشان تشکر میکنم. از اینکه به صحبت های من گوش دادید ممنونم.

مرزبان کشیک : مسافر هاشم
مهماندار : مسافرفرامرز


راهنمای تازه واردین : مسافر بهرام

نگهبان نظم :  مسافر مهدی
پارکبان : مسافر حبیب

تهیه و تنظیم گزارش : مسافر امیر از لژیون ۱۱

وبلاگ نمایندگی حکیم هیدجی

لینک های مرتبط: روزهای پنجشنبه،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
وحید لژیون ۱۵ شنبه 21 مهر 1397 12:13
خسته نباشید
فرهادمعراج جمعه 20 مهر 1397 21:41
قنبر عزیز مرحبا .عالی بود.نگهبا ن و دبیر ارجمند خسته نباشید.بابت زحمات عزیزان وبلاگ کمال تشکر را دارم.//امیرکه نفس منه.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: