کارگاه آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ ویژه مسافران روز سه شنبه
پنجشنبه 1 شهریور 1397 ساعت 09:51 | نوشته ‌شده به دست امیر نجاتی | ( نظرات )
دوازدهمین جلسه از دوره ی چهل و پنجم از سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ ویژه مسافران شعبه " نمایندگی حکیم هیدجی" با دستور جلسه " عدالت , آیا در کنگره ۶۰ همه افراد باهم برابرند" با استادی آقای ابراهیم و نگهبانی آقای محمد و دبیری آقای بهرام در روز سه شنبه مورخه ۹۷/۵/۳۰ راس ساعت ۱۷ آغاز بکار نمود.خلاصه سخنان استاد :

خداوند را شاکرم که توفیق داد تا در این جایگاه خدمت کنم و همچنین از راهنمای عزیزم و نگهبان جلسه کمال تشکر را دارم که اجازه دادند در جایگاه استادی خدمت کنم. دستور جلسه در مورد عدالت , آیا همه افراد در کنگره ۶۰ باهم برابرند. در کنگره 60 ما همه اعتقاد داریم درمان فوق ترک است وسپس تعادل و پس از آن رسیدن به آرامش و پارامتر هایی مثل مثلث عدالت معرفت و عمل سالم می طلبد که آن هم می توانیم در کنگره 60 و از آموزش های کنگره 60 به دست بیاوریم.

کسی که می خواهد عدالت برقرار کند باید شناخت کامل از مثلث دانایی داشته باشد اگر ما شناخت کامل از مثلث دانایی نداشته باشیم نمی توانیم عدالت برقرار کنیم چون راه معرفت سالم و عمل سالم را نمی دانیم.مثلث دانایی هم همه می دانیم که تفکر تجربه آموزش کنگره 60 هستش.
موضوع عدالت موضوعی نیست که به راحتی من بتوانم ازش سخن بگویم یا مطلب بنویسم اول به آرم کنگره 60 نگاه کنیم دربالای آن می بینیم که اسم عدالت را درآنجا نوشته شده است و ماهم که خداراشکر از آموزش های کنگره 60 خبر داریم و برای ما ثابت شده است که هرکسی نمی تواند عدالت برقرار کند.
چرا گفته است که آیا درکنگره 60 برابریم به خاطر من نوعی گفته که من سفر اولی یا سفر دومی بدانم که در کنگره 60 منی که خیانت میکنم با کسی که آموزش میدهد و چند نفر را به رهایی می رساند اینجا به سبد پول میندازه یا مثلا صندلی میچیند خیلی تفاوت دارند و هرکس جایگاه خاص خودش را دارد.
عدالت یعنی همه چیز در جای خود قرار گرفته است.عدالت از عملکرد خود من است اگر من شروع خوبی داشته باشم پایان خوبی دارم اگر سفر اولم را به خوبی شروع کنم و حرف راهنمایم را خوب گوش کنم و سی دی گوش بدم و از ساعت چهارونیم در کنگره حضور داشته باشم و به پیشکسوتان احترام بگذارم منم جایگاه خاص خودم را دارم و اونی که نمیاد و کارش رو به درستی انجام نمیده آن هم جایگاه خاص خود را دارد.
کنگره 60 به من عمل سالم را یاد داده من باید این جا عدالت را یاد بگیرم تا بتوانم در زندگیم عملی کنم پس می توان نتیجه گرفت که در کنگره 60 همه برابر نیستند و بین سفر اولی و سفر دومی و راهنما و ایجنت باید تفاوت قاِئل شد و هر کدوم مورد احترام قرار می گیرند. از اینکه به صحبت های من گوش دادید ممنونم.

مرزبان کشیک : مسافر علی
مهماندار : مسافر علیرضا
نگهبان نظم : مسافر مظاهر
میکروفن گردان : مسافر خسرو
پارکبان : مسافر نبیتهیه و تنظیم گزارش : همسفر آقا معین و مسافر امیر 

عکاس : مسافر علی

وبلاگ نمایندگی حکیم هیدجیلینک های مرتبط: روزهای سه شنبه،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
سیدمحمود حسینی جمعه 2 شهریور 1397 00:09
خداقوت امیر و معین وعلی عزیز
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: