ماده مخدر شیشه، تخریب های آن و متد DST
جمعه 15 تیر 1397 ساعت 18:48 | نوشته ‌شده به دست امیر نجاتی | ( نظرات )


به نام قدرت مطلق الله

موضوع مقاله:تخریب های شیشه و چگونگی درمان آن ، به قلم کمک راهنمای لژیون 11 آقای محمودمواد مخدرشیشه که به نام علمی کریستال, مت آمفتامین هیدروکلرایددربازار سیاه دردست جوانان درحال مصرف است یکی از حولناک ترین و خطرناک ترین ماده های مخدر موجود میباشد.
این ماده مخدر حدود دو دهه است که وارد کشورمان شده است و دراین مدت بسیاری از تخریب ها دراثر مصرف آن درجامعه و خانواده ها مشاهده شده است.
عوارض و تخریب های روحی و جسمی این ماده محرک به قدری زیاد است که محال است شخص با مصرف آن دست به حرکات و حالات غیر طبیعی نزند.
مهمترین اثری که شیشه درجسم انسان می گذارد تحریک شدید و سریع الوقوع تولید انرژی ها دربدن انسان است که با مصرف آن انرژی مضاعفی در شخص به وجود می آید که به زودی این انرژی به تحلیل رفته و شخص مجبور به استفاده دوباره از آن می شود.
تحریک شدید بر اثر مصرف شیشه برروی انسان را می توان به 3 بخش عمده تقسیم کرد:
1:تحریک جسمی
2:تحریک جنسی
3:تحریک فکری
تحریک جسمی:درجسم جایگاه هایی وجود دارد که وظیفه آنها تولید انرژی و صرف آن جهت کارایی جسم برای کارهای روزمره می باشد.مثل خوردن و آشامیدن و خوابیدن و بیدار شدن و راه رفتن و....با مصرف ماده محرک شیشه این جایگاه ها تحریک شده و انرژی بیشتری را آزاد می کنند و همین مسُله باعث کارایی بیشتر جسم و احساس سرخوشی و احساس قدرت و احساس توانایی کارهایی که درحالت طبیعی غیرممکن است مثل بیدار ماندن غیر ارادی به مدت سه الی چهار شبانه روز را فرد وابسته به مصرف شیشه انجام می دهد.
با وجود آزاد شدن انرژی ها جسم تمایل به صرف غذا ندارد <بی اشتهایی> ؛  تشدید تمرکز برای صرف انرژی های آزاد شده<چت کردن ؛ عرق کردن و بوی بد بدن_احساس لذت از کارهایی که انجام می دهد ؛سخنوری بی هدف و مداوم و هزاران کار های دیگری که در اثر مصرف شیشه در مصرف کنندگان مشاهده می شود که تمامی آنها عوارضی را به جا خواهند گذاشت مثل تحلیل جایگاه های تولید انرژی درجسم؛بی حالی؛خواب طولانی؛احساس ناامیدی؛اضطراب؛بالارفتن فشار خون،فقدان لذت یا ناتوانی در تجربه لذت،خراب شدن ریشه و ساقه دندان ها دراثر فشار مداوم فک , آ
سیب های کبدی, جوش های صورت, ایجاد عفونت در دستگاه گوارشیو هزاران تخریب های نهان و آشکار دیگر...
اگر چه این ماده مخدر در عرض دوتا سه روز از سیستم فرد خارج می شود اما معنایش این نیست که اعتیاد یا علایم ناشی از ترک آن هم به آخر رسیده است.
برای پوشش علایم ناشی از ترک شیشه دارویی لازم است که از نظر آلکالوییدی توانایی پوشش علایم ذکر شده را داشته باشد.
با داروی اپیوم تینکنچر با روش و متد dst که در کنگره ۶۰ به اجرا در می آیدبه راحتی می توان این علایم را پوشش داد.
تحریک جنسی:میل و انگیزه برقراری رابطه جنسی از یک ماده شیمیایی عصبی به نام دوپامین سرچشمه می گیرد.دوپامین بخش مرکزی و بدوی مغز را شارژ می کند که مسیر پاداش نیز نامیده می شود.آنجا مکانی است که هوس،طلب و لذت را تجربه می کند و دقیقا جایی که ما برای تحریک آن به آن معتاد می شویم.هدف تکاملی دوپامین ترغیب کردن شما برای انجام دادن کارهایی است که به نفع ژن های شما است.
مواد صنعتی مت آمفتامین <شیشه> به دلیل حل سریع در چربی جداره مویرگ های مغزی از سد خونی مغز گذشته و مستقیما باعث تحریک و تشدید تولید 11برابری دوپامین مغز می شود و این کار تمایل به میل جنسی را به صورت خیلی سریع افزایش می دهد و به مرور زمان بعد از مدتی فرد دچار اختلالات جنسی می شود.
در مراحل اولیه مصرف شیشه شخص با کاهش اضطراب  یا بالا بردن موقتی خلق با کارایی جنسی بیشتری مواجه می شود در حدی که شخص حاضر به نزدیکی جنسی با هرکسی در هر شرایط و در هر زمانی می باشد.در ادامه با استفاده مداوم از آن به تدریج میل جنسی کمتر یا قطع می شود و تحریک جنسی صورت نمی گیرد و فرد به مرحله اوج لذت یا ارگاسم نمی رسد و یا اصلا انزالی صورت نمی گیرد.
در اوایل مصرف رسیدن به مرحله ارگاسم طولانی و تواُم با لذت خواهد بود ولی پس از مدتی از این شرایط کاسته و از این کار هیچ گونه لذتی نخواهد برد.یکی دیگر از عوارض مصرف شیشه را می توان اختلال در عملکرد دریچه پروستات نام برد که در اثر مصرف شیشه پروستات باعث از دست دادن کنترل خروج بی هنگام و بی موقع منی همراه باادرار می باشد.
شیشه باعث  ایجاد التهاب در لوله انتقال منی در بیضه مردان و کاهش سرعت و مقدار اسپرم و افزایش فرمهای غیر طبیعی اسپرم و اپوپتوز <مرگ زود رس>سلول های سازنده اسپرم در بیضه می شود.
اثرات مت آمفتامین <شیشه>برروی بیضه و اسپرم درست مشابه با اثرات اعتیاد به ماده مخدر اکستازی می باشد.
قابل به ذکر است که یکی از مهمترین عوامل لاغری در زمان مصرف شیشه تحلیل و تخلیه بی هنگام  و مداوم نیروی جنسی <منی> و همینطور بیخوابی و بی اشتهایی می باشد.
تحریک فکری:مصرف ماده مت آمفتامین <شیشه>می تواند دریافت و پردازش حس ها را درافراد تغییر دهد و هر فرد مصرف کننده فکر کند نور را بیشتر از حد می بیند و سیاهی برایش یک مفهوم دیگر پیدا می کند.شخص به دلیل اختلال دردریافت حس ها گاهی فکر می کند کسی او را صدا می زند و یا افرادی بیرون از خانه اورا نگاه می کنند و یا به دنبال او هستند و همینطور گاهی فکر می کند دو نفری که باهم صحبت می کنند مثلا <درمورد دروس دانشگاهی>صحبت در مورد اوست شخص دچار بدبینی می شود و یا شب ها فکر می کند دشمنانی در حال حمله به خانه او از در و دیوار هستند و بنابراین خودرا برای مقابله با آن ها آماده می کند.  هزاران عوارضی که باعث توهم و اختلال در اندیشه و افکار شخص مصرف کننده می شود.
اعمالی که از یک مصرف کننده یه رخ می دهد تماما ازبرداشت و افکار آنها نسبت به اطرافشان می باشد که به وسیله مصرف شیشه از تعادل خارج شده و شخص پردازش های فکری و دریافتهای حسی ناسالمی دارد.
به لطف پروردگار و همت بنیان کنگره60 جناب آقای مهندس حسین دژاکام تمامی مواد های مخدر حتی شیشه قابل درمان بوده و عیناٌ خود بنده با تمام وجودم چندین سال اعتیاد به شیشه را تجربه کردم و در حال حاضر به روش جناب مهندس همراه آموزش های ناب کنگره60 نزدیک به 8سال آزاد و رها هستم و به درمان کامل رسیده ام.

1397/4/14
بااحترام:کمک راهنمای لژیون 11 شعبه حکیم هیدجی
محمود حسینی

لینک های مرتبط: دستور جلسات هفتگی،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
رسول صفری پنجشنبه 21 تیر 1397 16:49
خدا قوت مقاله عالی و مفیدی بود
اکرم همسفر عباس سه شنبه 19 تیر 1397 00:10
ممنون از اطلاع رسانی کامل و جامع شما.انشاالله ک آگاهی از تخریب‌های شیشه باور غلط عده ی کثیری از مصرف کنندگان را تغییر داده و چراغ نجاتشان شود.
محمود حسینی یکشنبه 17 تیر 1397 11:53
سپاس از مطالعه و نظرلطفتان
حسن صفری شنبه 16 تیر 1397 22:31
درهیچ جای رسانه ها به این زیبایی وکاملی از تخریبها گفته نشده که دراختیارخانوادها یااشخاص قراربگیرد وازآنها پیشگیری شود این فقط درکنگره60اتفاق می افتد.باتشکر ازاقامحمود.
شنبه 16 تیر 1397 18:53
ممنون بابت زحمت هایی که کشیدین و میکشین
خداقوت عمومحمود
مهین همسفر سجاد شنبه 16 تیر 1397 00:15
باسلام وخداقوت آقای حسینی بسیار جامع و کامل بود امیدوارم زحمات بی وقفه الگویی مثل شما باعث روشن شدن نقطه تفکری درافراد مصرف کننده وتلنگری به آنها باشد.
علی محسنی جمعه 15 تیر 1397 20:37
بسیار زیبا و پر محتوا آقا محمود عزیز خدا قوت
فرهادمعراج جمعه 15 تیر 1397 20:24
سلام اقا محمودبسیارعالی بیان کردید لذت بردم وبه معلوماتم اضافه شد.ممنونم از اموزشهایی که به این شکل دراختیار امثال من قرار میدهید./.امیرجان خداقوت.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: